3. Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj obchodzimy 3 Niedzielę po Wielkanocy. O godz. 13.00 Msza Święta chrzcielna. O godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16.30 nieszpory. Przy kościele można nabyć kwietniowy numer „Przemienienia”.

czwartek –  Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski

sobota – Święto św. Marka, Ewangelisty

3. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym nabożeństwie ku czci św. Rity w naszej parafii w środę o godz. 18.00. Przed Mszą Świętą będzie można kupić róże.

4. Przypominamy, że jubileusze Małżeńskie (25 i 50 lat małżeństwa) świętować będziemy w niedzielę, 26 kwietnia, na Mszy Świętej o godz. 9.30. Jubilatów prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej.

5. Uroczysta Msza Święta na rocznicę pierwszej Komunii Świętej dzieci z klas III będzie odprawiona 24 maja o godz. 11.00.

6. Przy naszym Sanktuarium Matki Bożej Królowej i Opiekunki Rodzin powstaje inicjatywa utworzenia nowych Róż Różańcowych składających się z rodziców, którzy pragną modlić się za swoje dzieci. Chętnych rodziców prosimy o zgłoszenie się w kancelarii parafialnej.

7. Nasza parafia organizuje „wakacje z Bogiem” w dniach 18 VII – 28 VII w Wapnicy k. Międzyzdrojów. Zapisy i wszelkie informacje u ks. Dariusza.

8. Na pielgrzymkę do Fatimy i Hiszpanii są jeszcze wolne 4 miejsca. Chętnych zapraszamy do kancelarii.

9. W dniach 29 – 30 maja czciciele Krwi Chrystusa organizują pielgrzymkę do Częstochowy, Gidel i Lichenia. Zapisy u Państwa Zarębów.

10 W Niedzielę 26 kwietnia w Zespole Szkół przy ul. Wolności odbędzie się impreza charytatywna połączona ze zbiórką pieniędzy dla pani Iwony Staśkiewicz. Początek o godz. 12.00.

11. W sobotę 25 kwietnia w godzinach od 9.00 do 14.00 w Miejskiej Przychodni w Makowie Podhalańskim odbędzie się akcja profilaktyczna „Biała sobota” w ramach projektu: „Profilaktyka chorób nowotworowych układu pokarmowego w celu zmniejszenia zachorowalności i śmiertelności na terenie powiatu suskiego oraz ościennych”.

12. Gratulujemy ministrantom i lektorom z naszej parafii awansu do ogólnopolskiego finału X Mistrzostw polski w Piłce Halowej. Finał odbędzie się w Elblągu 1– 2 maja br.

+ Annę Babicz (lat 74), Genowefę Pęczek (lat 90) i Wandę Kozieł (lat 56)

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.