3 Niedziela Wielkanocna

18 IV 2010

1. Dzisiaj przeżywamy trzecią niedzielę wielkanocną. Dzisiaj przed każdą Mszą Świętą modlimy się w intencji ofiar katastrofy samolotu w Smoleńsku.

Przed Mszą Świętą wieczorną o godz. 16.30 odprawimy nabożeństwo
do Miłosierdzia Bożego w tej samej intencji.

2. Uroczystość w I Rocznicę Komunii Świętej dzieci klas III – 25 IV na Mszy Św. o godz. 11.00.

W związku z tym w środę i w piątek (21 IV i 23 IV) o godz. 16.00 odbędą
się próby liturgiczne dla dzieci z klas III.

3. We wtorek 27 kwietnia pociągiem papieskim udamy się na pielgrzymkę
do Częstochowy. Wyjazd ze stacji Maków Podhalański o godz. 5.38 (planowany przyjazd do Częstochowy o godz. 9.29. Wyjazd z Częstochowy
o godz. 17.04 i przyjazd do Makowa o godz. 21.24.

Od wtorku do soboty w kancelarii należy odebrać okolicznościowe bilety na pociąg.

4. Przed kościołem można jeszcze nabyć kolejny numer „Przemienienia”.

5. Jubileusze małżeńskie – 25-lecia; 50-lecia – 2.V. na Mszy św. o godz. 11.00 (jubilatów zgłaszamy w kancelarii parafialnej).

6. Od maja Msze św. z 12.30 przesuwamy na 13.00.

7. Dzisiaj w kancelarii można nabyć płyty DVD z nagraniem tegorocznego Misterium Męki Pańskiej „Przyjdźcie do mnie, a Ja was pokrzepię” w cenie
25 zł.

8. Dla nabywający dzisiaj czasopisma katolickie mamy pierwszy darmowy numer „Przewodnika katolickiego”.

++++++++++++++++

W tym tygodniu pożegnaliśmy

+Ewę Białokoz

Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie,

a światłość wiekuista niechaj jej świeci.