3. Niedziela Zwykła

Dziś obchodzimy 3. Niedzielę Zwykłą.. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16:30 wspólne kolędowanie przy z żłóbku i wieczorna Msza Święta o godz. 17:00. Przed Sanktuarium można nabyć styczniowy numer naszego czasopisma parafialnego „Echo Sanktuarium” oraz album pt. „Kościoły Archidiecezji Krakowskiej” w cenie 100 zł.

2. Kalendarz  liturgiczny

Wtorek ( 28 stycznia) – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i dr Kościoła

Piątek  ( 31 stycznia) – wspomnienie św. Jana Bosko, Kaplana

3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w Makowie Dolnym, Makowie Centrum i na Białce od godz. 9:00. Po wieczornej Mszy Świętej Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

4. W przyszłą niedzielę tj. 2 lutego będziemy obchodzić Święto Ofiarowania Pańskiego. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. Na każdej Mszy Świętej obrzęd pobłogosławienia gromnic. O godz. 11:00 Msza Święta z poświęceniem świec dla dzieci klas III Szkoły Podstawowej  z całej parafii. Na tej Mszy Świętej będzie się z nami modliła Młodzieżowa Orkiestra Dęta z OSP Bieńkówka. W tym dniu przypada XXIV Dzień Życia Konsekrowanego składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.

5. Dyrektor Zespołu Szkół w Makowie Podhalańskim informuje o „Dniu Otwartym” w Gminnym Przedszkolu Samorządowym w Makowie. „Dzień otwarty” będzie w poniedziałek  27 stycznia  w godz. od 9:00 do 11:00.

6. Powstają nowe róże różańcowe modlące się za swojego współmałżonka oraz za kapłanów. Zapisy do róż w kancelarii parafialnej.

7 Na remont schodów przy naszym Sanktuarium złożono ofiary w wysokości 12250 zł Bóg zapłać.