3. Niedziela zwykła

1. Dzisiaj trzecia niedziela zwykła. O 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. O godz. 16.30 wspólne kolędowanie i o 17.00 Msza Święta wieczorna. Dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 9.30 i 11.00 gościć będziemy Zespół Regionalny z Żywca. O godz. 14.30 w Sali „Stodoła” odbędzie się spotkanie opłatkowe dla Związku Podhalan.

2. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wszelką życzliwość. W duchu wdzięczności, a także kapłańskiej troski wszyscy księża odprawią Mszę Świętą w intencji parafian których odwiedzili po kolędzie. Chcemy w ten sposób jeszcze raz powierzyć Bogu wasze troski rodzinne i modlić się o Boże błogosławieństwo. Msza Święta będzie odprawiona w niedzielę 3 lutego o godz. 13.00.

poniedziałek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

czwartek – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana

sobota – Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej)

4. W sobotę Msze Święte będą odprawiane w następującym porządku: 6.30, 8.00, 9.30, 18.00.
W kaplicach w Grzechyni i Dolnym Makowie o godz. 16.00. Na Mszach Świętych święcimy gromnice. Na Mszy Świętej o godz. 18.00 poświęcenie świec dla dzieci z klas II z całej parafii.

Jest to jednocześnie XVII Dzień Życia Konsekrowanego. Na Mszy Świętej o godz. 18.00 nasze siostry odnowią śluby. Pamiętajmy w naszych modlitwach o osobach konsekrowanych. Składka w tym dniu przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. Po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo pierwszej soboty.

5. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie w czasie Mszy świętych, a także w piątek od godz. 15.00 do 18.00. O godz. 16.00 Msza święta dla dzieci. Odwiedziny chorych: w Grzechyni w piątek od godz. 9.00, w pozostałej części parafii w sobotę od godz. 9.00.

6. W dniu 16 lutego będziemy gościć w naszej parafii Panią dr Wandę Półtawską, która wygłosi prelekcję.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy

+ Janusza Łużyckiego, Eugenię Wciślak, Józefa Listwana, Ryszarda Walę

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.