3. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy 3. Niedzielę zwykłą. O godz. o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dzisiaj o godz. 16.00 w Sali „Stodoła” rozpocznie się opłatek parafialny, który w tym roku przygotowali mieszkańcy Białki Dolnej. Po Mszy Świętej można nabyć kolejny numer miesięcznika „Przemienienie”.

poniedziałekwspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa

wtorek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

piątek wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Na każdej Mszy Świętej poświęcenie gromnic, a dla dzieci z klas II na Mszy Świętej o godz. 11.00. Jest to jednocześnie XVIII Dzień Życia Konsekrowanego. O godz. 9.30 siostry odnowią śluby zakonne.

3. Zakończyliśmy w minionym tygodniu tegoroczną wizytę duszpasterską. Bardzo dziękujemy za serdeczne przyjęcie nas po kolędzie. Niech Boże błogosławieństwo pozostanie w waszych domach
i owocuje w życiu przez cały rok. Wszyscy kapłani odprawiają dzisiaj Mszę Świętą w intencji odwiedzonych rodzin.

4. W sobotę po wieczornej Mszy Świętej odprawimy nabożeństwo pierwszej soboty.

5. W tym tygodniu odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną: w piątek od godz. 9.00 w Grzechyni, w sobotę od godz. 9.00 w pozostałej części parafii.

6. W środę po wieczornej Mszy Świętej w Sali „Stodoła” odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających na zimowisko w Zakopanem.

7. W czwartek po wieczornej Mszy Świętej w Sali „Stodoła” odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci z klas II z całej parafii.

intencje mszalne