3. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy 3. Niedzielę Zwykłą. O godz. o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16.30 odprawimy niedzielne Nieszpory.

poniedziałekwspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

wtorek – wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa

środa – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

sobota wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.

3. We wtorek, 27 stycznia o godz. 16.00 w Sali Stodoła odbędzie się Przegląd Zespołów Kolędniczych i Jasełkowych, zorganizowany przez Bibliotekę Miejską oraz Dom Kultury. Serdecznie zapraszamy!

4. W czwartek, 29.01, w naszym Sanktuarium odbędzie się dekanalne spotkanie opłatkowe kapłanów wraz z księdzem biskupem. O godz. 15.15 uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem ks. bpa Jana Szkodonia.

5. Opłatek parafialny, przygotowany przez mieszkańców Makowa Dolnego, odbędzie się w przyszłą niedzielę, 1 lutego w Sali „Stodoła” o godz. 16.00. Bilety do nabycia w kancelarii i w szkole Katolickiej w Dolnym Makowie. Cena: 15 złotych.

Porządek kolędy na nadchodzący tydzień:

wtorek 27 stycznia

Księża z domu im. Św. Jana Pawła II, Siostry Albertynki, Księża Wikariusze, Diakon i Ks. Proboszcz. Od godz. 14.00

środa 28 stycznia

Maków Centrum – ul.Słoneczna, Sienkiewicza, Szpitalna, Kościelna – od godz. 11.00 – Ks. Grzegorz

+ Adama Uczniaka (lat 50) i  + Stanisława Pieroga (lat 78)

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie,

a światłość wiekuista niechaj im świeci

Intencje 25.01.