3 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy 3 Niedzielę Zwykłą. O godz. o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. W dniu dzisiejszym na hali sportowej Zespołu Szkół w Makowie Podhalańskim odbędzie się Noworoczny Turniej Charytatywny: „Razem możemy pomóc Magdalenie Olejniczak”. Podczas turnieju odbędzie się licytacja, loteria fantowa, kącik dla dzieci i wiele innych atrakcji. Również przed kościołem po Mszach św. będzie możliwość złożenia ofiar do puszek na rzecz Magdy. Na godz. 17.00 zapraszamy wszystkich czcicieli św. Rity na comiesięczne nabożeństwo ku jej czci. Od godz. 16.00 możliwość nabycia róż oraz pamiątek związanych z postacią świętej.

Wtorek (24 styczeń)wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

Środa (25 styczeń) – Święto nawrócenia św. Pawła apostoła

Czwartek (26 stycznia) – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

Piątek (27 stycznia)wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa

Sobota (28 stycznia) wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła

3. Biuro Podróży „Maja ”  z Białki organizuje Pielgrzymkę  do sanktuariów Maryjnych. Program pielgrzymki oraz informacje znajdują się  w gablocie parafialnej.

4. Klub Zdrowia Gersonomania zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w niedzielę (29 stycznia) o godz.15.00 w Domu Kultury w Makowie. Poruszona zostanie tematyka: dlaczego chorujemy i skąd się biorą choroby, zatrucie i odtruwanie organizmu, odżywianie a choroby i wiele innych ciekawych spraw dotyczących zdrowia. Koszt spotkania: 20 zł.

5. Dyrekcja Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Juszczynie zaprasza na charytatywny spektakl pt. „Uwierz w Boże Narodzenie” z udziałem niepełnosprawnych wychowanków wraz z aktorami Teatru Groteska z Krakowa. Spektakl odbędzie się w Niedzielę (29 stycznia)  o godz. 15.30 w Zamku Suskim w Sali Rycerskiej. Cena biletu – 20 zł. Więcej informacji na plakacie.

† † †

Helenę Zajdę (lat 89), Krystynę Gisterek (lat 76), Anielę Sadkiewicz (lat 87), Adama Budzonia (lat 76), Mariannę Sulkę (lat 86), Antoninę Chocyk(lat 71)

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Program wizyty duszpasterskiej:

Wtorek (24.01.2017)