24 X 2010

1. Dzisiaj przeżywamy 30 niedzielę zwykłą. O godz. 16.30 odprawimy nabożeństwo różańcowe.

W tygodniu różaniec odmawiamy codziennie o godz. 17.15.

2. W czwartek obchodzimy Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. W tym dniu swoje imieniny obchodzi ksiądz Proboszcz. Do wspólnej modlitwy w intencji księdza dziekana zapraszamy w czwartek o godz. 18.00.

4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwo rozpoczniemy w Godzinie Miłosierdzia o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16.00 odmówimy wspólnie jedną część różańca, a o godz. 17.15 w czasie nabożeństwa różańcowego modlić się będziemy o powołania kapłańskie i zakonne. Podczas adoracji będzie możliwość spowiedzi. Prosimy, by poza wspólną modlitwą z kapłanem, adoracja odbywała się w ciszy.

5. Przyjmujemy wypominki roczne i jednorazowe w kancelarii parafialnej. Wypominki roczne przyjmujemy na określoną godzinę.

Od wtorku w okresie przedświątecznym kancelaria będzie czynna od godz. 8.30 do 12.00 i po południu od 14.00 do 18.00.

6. W okresie przedświątecznym i w Uroczystość Wszystkich Świętych będzie prowadzona Akcja „Znicz”. Dochód ze sprzedaży zniczy będzie przeznaczony na dofinansowanie zajęć dodatkowych dla uczniów Zespołu Szkół w Makowie oraz na pomoc dla najuboższych dzieci.

7. Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga informuje że są wolne miejsca na kurs j. włoskiego dla osób powyżej 45 roku życia pracujących zawodowo. Szczegóły w gablocie Stowarzyszenia.

8. W sobotę 30. X. spowiedź przed uroczystością Wszystkich Świętych w godz. 9:00-17:00

+++++++++++++++++++

W tym tygodniu pożegnaliśmy

+Józefę Sulka, Józefę Malczwską, Teresę Melzer i Danutę Dudrak