31. Niedziela zwykła

1. Dzisiaj jest pierwsza niedziela listopada. Po każdej Mszy Świętej odprawiamy adorację Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Świętej o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 13.00 uroczysta Msza święta chrzcielna, o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 16.30 różaniec z wypominkami, a po wieczornej Mszy Świętej przy kościele odprawimy drogę krzyżową w intencji zmarłych. Dzisiaj o godz. 14.45 będzie odprawiona droga krzyżowa na Wzgórze Pamięci w Dolnym Makowie w intencji zmarłych.

W listopadzie codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą odmawiamy różaniec za zmarłych.

poniedziałek wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa

sobota Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

3. W tym tygodniu odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych w naszej parafii. W Grzechyni w piątek od godz. 9.00, w pozostałej części parafii w sobotę od godz. 9.00.

4. W następną niedzielę o godz. 21.00 zapraszamy na czuwanie przygotowujące nas do przeżywania jubileuszu 35 rocznicy Koronacji Obrazu Pani Makowskiej.

5. W czwartek po wieczornej Mszy Świętej w Sali „Stodoła” odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci z klas II całej parafii.

+ Jacka Pieroga

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

intencje mszalne