31. Niedziela Zwykła

Dzisiaj obchodzimy 31 Niedzielę Zwykłą. Po Mszy Świętej o godz. 9:30 zmiana tajemnic różańca świętego. O godz. 13:00 Msza Święta chrzcielna. O  godz. 14:45 na Wzgórzu Pamięci w Makowie dolnym zostanie odprawiona Droga Krzyżowa za zmarłych. Przed nabożeństwem Koronka do Bożego Miłosierdzia w kaplicy.  O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16:30 różaniec z wypominkami i wieczorna Msza Świeta.

Piątek ( 9 listopada) – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

Sobota ( 10 listopada) – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i dr Kościoła

3. W sobotę  10 listopada odprawimy kolejną nowennę do MB Makowskiej przed Jubileuszem 40-lecia Koronacji Obrazu. O godz. 18:00 Msza Święta a po niej rozpoczynamy czuwanie, które potrwa do godziny 19:30.

4. Zapraszamy na wyjazd do Częstochowy na całonocne czuwanie parafialne, które odbędzie się w dniach z  19 na 20 listopad 2018r. Wyjazd o godz. 17.00, powrót o 1.00 w nocy lub o 4.00 nad ranem. Koszt wyjazdu 35 zł. Zapisy w kancelarii

5.. W każdą sobotę zapraszamy  rodziny które w minionym tygodniu przyjęły Obraz MB Makowskiej na Mszę Świętą  i nowennę o godz. 8:00.

6. Uroczyste Obchody Narodowego Święta Niepodległości:

9 listopad (piątek) godz. 17:00 Hala ZS w Makowie Widowisko pt.:” Ten okręt Ojczyzny Naszej” oraz koncert Pieśni Patriotycznych.

11 listopada (niedziela) o godz. 9:30 Msza Święta za Ojczyznę w Sanktuarium po niej uroczysty przemarsz do Miejsc Pamięci Narodowej oraz Rekonstrukcja historyczna ZP Błyskawica.

7. Uniwersytet Trzeciego Wieku w Makowie Podhalańskim zaprasza na Senioriadę w poniedziałek 12 listopada o godz. 14:00 w Zespole Szkół w Makowie Podhalańskim. Szczegóły na plakatach.

+ Józefa Ścibora(lat 95), + Tadeusza Smolika(lat 77)

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.