31. Niedziela Zwykła.

Przeżywamy 31. Niedziele Zwykła, jest to pierwsza niedziela miesiąca po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Świętej o godz. 9:30 zmianka tajemnic różańca świętego. O godz. 13:00 Msza Święta chrzcielna. O godz. 14:45 na Wzgórzu Pamięci w Makowie Dolnym zostanie odprawiona Droga Krzyżowa za zmarłych. Przed nabożeństwem Koronka do Bożego Miłosierdzia w kaplicy. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16:30 różaniec z wypominkami. O godz. 17:00 Msza Święta dziękczynna za pielgrzymkę do Włoch.

2. W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

Poniedziałek ( 4 listopada ) – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa

Sobota ( 9 listopada) – rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

3.  W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, po Koronce do Bożego Miłosierdzia w kaplicy św. Jana Pawła II Msza Święta o powołania i za kapłanów. Po Mszy Świętej zmianka tajemnic różańca świętego dla Róż modlących się  o powołania i za dusze w czyśćcu cierpiące.

4.  Przez cały miesiąc listopad w dni powszednie  o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 16:30 modlimy się za zmarłych wspominanych w wypominkach jednorazowych ofiarując  w ich intencji część Różańca św. Wypominki roczne odczytywane będą od przyszłej niedzieli 10 listopada.

5. Zapraszamy na parafialne czuwanie na Jasnej Górze w nocy z 18 na 19 listopada br. Zapisy w kancelarii parafialnej koszt. 40 zł . Przy zapisie należy podać godzinę do której będzie się czuwało czy do 1:00 czy  4:00.

6. W czwartek 7 listopada o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Służby Zdrowia.

7. Msza Święta za zmarłych z rodzin uczestników Drogi Krzyżowej w dniu Wszystkich Świętych zostanie odprawiona 16 grudnia o godz. 8:00, natomiast w intencji uczestników 30 grudnia o godz. 8:00.

8. Pogrzeb ks. Wacława Cedro odbędzie się w poniedziałek o godz. 11:00 w naszym Sanktuarium.

9.  Na remont schodów przy naszym Sanktuarium złożono ofiary w wysokości  4900 zł. Bóg zapłać.

† † †

+ Pawła Burego ( lat 47), + Adama Głowickiego( lat 61)

+ Eugeniusza Kostyrę(lat 76), + Stanisławę Borową(lat 59)

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.