Przejdź do treści

32 Niedziela Zwykła

Dzisiaj obchodzimy 32 Niedzielę Zwykłą. Po Mszach Świętych Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 13:00 Msza Święta na roczki dzieci. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16:30 różaniec za zmarłych z wypominkami i wieczorna Msza Święta. Jest to również druga niedziela miesiąca składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne naszej parafii. Przed Kościołem będzie możliwość złożenia dobrowolnej ofiary do puszek dla ubogich.

2. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek ( 13 listopada) – wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polskich

Piątek ( 17 listopada) –  wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

Sobota ( 18 listopada) – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

3. Przez cały miesiąc listopad: w niedzielę o godz.16.30, w tygodniu o godz.17.30 modlimy się za zmarłych wspominanych w wypominkach jednorazowych ofiarując w ich intencji część Różańca św.

4. Zapraszamy na wyjazd do Częstochowy na całonocne czuwanie parafialne. Wyjazd w poniedziałek 20 listopada  o godz. 17.00, powrót do Makowa około godz.  4.00 dwa autokary lub około godz.  8.00 rano jeden autokar. Koszt wyjazdu 35 zł. Zapisy w kancelarii.

5. W poniedziałek (13 listopada)  o godz. 18.00 odprawimy ostatnie Nabożeństwo Fatimskie w intencji zmarłych. Intencje na Mszę św. zbiorową przyjmujemy w kancelarii. Możliwość nabycia świec na procesję od godz. 17.00. Zapraszamy szczególnie rodziny, które w minionym roku tj.13 listopada 2016 – 13 listopada 2017 pożegnały swoich bliskich. O przygotowanie asysty prosimy Akcję Katolicką i Grupę Adorującą w Łagiewnikach.

6.. We wtorek 14 listopada po Mszy świętej o godz. 18:00 w Sanktuarium odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii Świętej z całej parafii.

7. Katechezy dla narzeczonych odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę tj. 18 i 19 listopada

 

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy:

+ Elżbietę Kasprzak ( lat 90), + Bronisława Błachuta (lat 96), + Zofię Kudzia ( lat 65)

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

 

Intencje Mszalne

 

Skip to content