32. Niedziela Zwykła

Dzisiaj obchodzimy 32 Niedzielę Zwykłą. O godz. 9:30 Msza Święta w intencji Ojczyzny po niej uroczysty przemarsz do Miejsc Pamięci Narodowej. O godz. 13:00 Msza Święta na roczki dzieci. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16:30 różaniec z wypominkami i wieczorna Msza Święta. Jest to druga niedziela miesiąca składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne naszej parafii.

Poniedziałek  ( 12 listopada) – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika

Wtorek ( 13 listopada) – wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

Sobota  ( 17 listopada) – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

3. Przez cały miesiąc listopad w dni powszednie  o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 16:30 modlimy się za zmarłych wspominanych w wypominkach jednorazowych ofiarując  w ich intencji część Różańca św.

4. We wtorek (13 listopada)  o godz. 18.00 odprawimy ostatnie Nabożeństwo Fatimskie w intencji zmarłych. Intencje na Mszę św. zbiorową przyjmujemy w kancelarii.  Zapraszamy szczególnie rodziny, które w minionym roku tj.13 listopada 2017 – 13 listopada 2018 pożegnały swoich bliskich. O przygotowanie asysty prosimy Akcję Katolicką i Grupę Adorującą w Łagiewnikach.

5.. Zapraszamy na wyjazd do Częstochowy na całonocne czuwanie parafialne, które odbędzie się w dniach z  19 na 20 listopad 2018r. Wyjazd o godz. 17.00, powrót o 1.00 w nocy lub o 4.00 nad ranem. Koszt wyjazdu 35 zł. Zapisy w kancelarii wyłącznie do soboty 17 listopada.

6. W każdą sobotę zapraszamy  rodziny które w minionym tygodniu przyjęły Obraz MB Makowskiej na Mszę Świętą  i nowennę o godz. 8:00.

7. Uniwersytet Trzeciego Wieku w Makowie Podhalańskim zaprasza na Senioriadę w poniedziałek 12 listopada o godz. 14:00 w Zespole Szkół w Makowie Podhalańskim. Szczegóły na plakatach.

8. Zapraszamy na jednodniową wycieczkę do Krakowa w poniedziałek 3 grudnia. W programie Zwiedzanie Kopalni Soli „Wieliczka”, Katedry Wawelskiej (Dzwon Zygmunta, Groby Królewskie) oraz kaplicy seminaryjnej. Koszt z biletami wstępu normalnymi 115 zł a dla emerytów z ważną legitymacją 93 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej. Wyjazd o godz. 7:00.

+Grzegorza Wicherka(lat 53)

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.