33. Niedziela Zwykła

Obchodzimy dziś 33. Niedzielę Zwykła. Porządek Mszy Świętych w Sanktuarium o godz.. 6.30, 8.00, 8.45, 9.30, 10:15, 11:00. O godz. 13:00 Msza Święta chrzcielna. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16:30 różaniec z wypominkami i wieczorna Msza Święta o godz. 17:00.  Obchodzimy dziś również IV Światowy Dzień Ubogich przed Sanktuarium  jest możliwość złożenia dobrowolnej ofiary do puszek na pomoc dla ubogich.

Wtorek ( 17 listopada) – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

Środa ( 18 listopada) – Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

Piątek  ( 20 listopada) – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana

Sobota   ( 21 listopada) – wspomnienie Ofiarowania NMP

3. W przyszłą niedziele odprawimy kolejne nabożeństwo ku czci św. Rity. O godz. 16:00 odmówimy różaniec polecając wszystkie złożone intencje. O godz. 17:00 Msza Święta a po niej dalsza część nabożeństwa. Od godz. 16:00 będzie możliwość nabycia róż.

4. W środę 25 listopada o godz. 15:00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Kolejarzy, Emerytowanych Kolejarzy i ich rodzin.

5..  Ze względu na obecną sytuację epidemiczną w Polsce nie odbędzie się  parafialne czuwanie na Jasnej Górze.

†  †  †

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy:

+ Mariana Borowego (lat 80), + Piotra Pochłopnia (lat 55),

+ Jerzego Rączkę (lat 84), +Stanisława Stanaszka (lat 73), + Franciszka Malika (lat 74)

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im  świeci.