Przejdź do treści

33 Niedziela Zwykła

1. Obchodzimy 33 Niedzielę Zwykłą. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne w naszej parafii. Na Mszach św. dokonamy uroczystego zakończenia Jubileuszowego Roku Miłosierdzia. W Adoracji Najświętszego Sakramentu podziękujemy Bogu za czas łaski nam udzielonej i zawierzymy świat Bożemu miłosierdziu.  O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Na Mszy św. o godz. 13.00 udzielimy błogosławieństwa dzieciom przezywającym rocznicę swoich urodzin. O godz. 17.00 odprawimy ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej, a szczególnie rodziny, które w minionym roku (13 listopada. 2015 – 13 listopada 2016) pożegnały swoich najbliższych. Od godz. 16.00 możliwość nabycia świec procesyjnych. Intencje na Msze św. zbiorową przyjmujemy w kancelarii. O przygotowanie asysty prosimy Radę parafialną i ich rodziny.

Trwa nowenna odprawiana po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00 przed Jubileuszowym Aktem przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, który będzie miał miejsce w najbliższą niedzielę
w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata na Mszach św.

2. Kalendarz liturgiczny:

Czwartek (17 listopad) – Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

Piątek (18 listopad) – Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

Sobota (19 listopad) – Wspomnienie bł. Salomei, dziewicy

3. We wtorek (15 listopad) o godz. 17.00 wyjazd na całonocne czuwanie do Częstochowy. Koszt wyjazdu 35 zł. Zapisy w kancelarii.

4. W czwartek (17 listopad) na Mszy św. o godz.18.00 wraz z Kaplanami pracującymi w dekanacie będziemy w sposób szczególny modlić się za zmarłych kapłanów z dekanatu makowskiego.

5. Fundacja „Maximum” zaprasza na Wernisaż wystawy prac plastycznych Uczniów Szkół Specjalnych, który odbędzie się we wtorek (15 listopada) w Domu Kultury o godz. 17.00.

6. Rada Rodziców, Dyrekcja i uczniowie Zespołu Szkół w Makowie składają podziękowanie wszystkim darczyńcom, którzy wsparli prowadzoną przez szkołę „Akcję Znicz. ”

 

†  †  †

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności:

 

Śp. Krystynę Basiurę (lat 49), Władysławę Onak (lat 80), Józefę Głuszek (lat 80),
Leszka Świętka (lat 67)

 

Dobry Jezu, a nasz Panie, daj  im wieczne spoczywanie

Intencje Mszalne

 

Skip to content