34 niedziela zwykła – UROCZYSTOŚĆ CHYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

21 XI 2009

Codziennie różaniec z wypominkami o godz. 17.30.

wtorek –  wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac , kapłana i Towarzyszy

środa   – wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy, patronki kolejarzy

Msza św. w intencji kolejarzy i ich rodzin będzie we czwartek o godz. 18.00.

1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Radosny czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela.

Roraty odprawiać będziemy w dni powszednie o godz. 6.45, a w kaplicach w środy o godz. 16.00.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 dzieci odbiorą nagrody za uczestnictwo w różańcu.

1. W środę po Mszy św. wieczornej w kościele spotkanie z rodzicami dzieci klasy II z całej parafii.

1. W każdą sobotę o godz. 8.00 Msza św. w intencji rodzin. Zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy.

1. Parafia Swoszowice dziękuje za złożone ofiary na budowę kościoła. Zebrano 12. 018 zł.

1. Bardzo wielkie Bóg zapłać dla rodzin, które wyraziły chęć odnowy stacji Drogi krzyżowej. Na dzień dzisiejszy 8 stacji Drogi krzyżowej byłoby odnowionych.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

W tym tygodniu pożegnaliśmy

+ Sabinę Trybała, Wiesława Sumerę, Rozalię Stanaszek

Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie,

a światłość wiekuista niechaj jej świeci.