34 niedziela zwykła UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUS KRÓLA WSZECHŚWIATA

21. 11. 2010 1.

Przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej.

O godz. 13.00 Msza Święta chrzcielna, o 16.30 odmówimy różaniec za zmarłych.

O godz. 17.00 Msza Święta w intencji Pana organisty, chóru parafialnego oraz scholii z okazji wspomnienia św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej.

2. W tygodniu różaniec z wypominkami codziennie o godz. 17.30.

3. Kalendarz liturgiczny poniedziałek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy środa – wspomnienie śś. Męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy

4. W czwartek z racji wspomnienia św. Katarzyny Aleksandryjskiej o godz. 18.00 Msza Św. w intencji Kolejarzy.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, radosny czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Roraty odprawiać będziemy w dni powszednie o godz. 6.45, a w kaplicach w środy o godz. 16.00.

6. Dzisiaj przy kościele przeprowadzana jest kwesta na rehabilitację po operacji naszego parafianina Tomasza Ćwierzyka.

7. Spotkanie z rodzicami dzieci klas II odbędzie się w poniedziałek po wieczornej Mszy św. w Sali Stodoła.

W tym tygodniu pożegnaliśmy

+Bolesława Woźnego

Wieczne odpoczywanie racz zmarłym dać Panie