4 Niedziela po Wielkanocy

15 V 2011

1. Dzisiaj 4 Niedziela Wielkanocna nazywana „Niedzielą Dobrego Pasterza”. Jest to światowy dzień modlitw o powołania kapłańskie rozpoczynający tydzień modlitw o powołania.

O godz. 11.00 dzieci z klas III świętują rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. O godz. 16.30 nabożeństwo majowe.

Dzisiaj przy kościele można nabyć majowy numer czasopisma „Przemienienie”.

W przyszłą niedzielę w naszej parafii obchodzimy Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci z klas II na Mszy Świętej o godz. 11.00. Bardzo prosimy, by w ten jeden dzień pozostawić miejsca w ławkach dla rodziców i najbliższej rodziny dzieci. Próby liturgiczne dla dzieci będą: pn. i wt. o godz. 16:00, spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę o godz. 9:00.

Poniedziałek – Święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika

3. Msza Święta w kaplicy bł. Jana Pawła II będzie odprawiana w każdy czwartek o godz. 17.00.

4. Przy kościele można złożyć dobrowolną ofiarę na pomoc dla niepełnosprawnego dziecka, Jakuba z Grzechyni.

5. Adoracja w Łagiewnikach w nocy z 21 na 22 maja.

Intencje:

Intencje 15.05