4. Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj obchodzimy czwartą Niedzielę Wielkanocną. Jest to szczególny dzień modlitwy  o powołania. Dzisiaj o godz. 9.30 uroczyście obchodzimy jubileusze małżeńskie w naszej parafii. Jubilatom gratulujemy pięknej uroczystości. Życzymy małżonkom zdrowia, wielu łask Bożych  i opieki Matki Bożej Makowskiej. O godz. 13.00 uroczysta Msza Święta chrzcielna. O godz. 15.00 odprawimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego, o godz. 16.30 nieszpory wielkanocne i Msza Święta wieczorna. Dzisiaj po Mszy Świętej można nabyć nowy numer „Przemienienia”.

wtorek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika

czwartek – Święto św. Marka, Ewangelisty

3. W następnym tygodniu będzie pierwszy piątek miesiąca. Jednak ze względu na pielgrzymkę do Italii okazja do spowiedzi w kaplicach będzie w tym tygodniu: we wtorek od godz. 15.00  w Grzechyni, a od godz. 16.00 w Dolnym Makowie. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną będą dopiero 10 i 11 maja.

4. Książki wycofane z biblioteki można nabyć za złożoną ofiarę na cele Stowarzyszenia „Rodzina Kolpinga” w niedzielę 28 IV w godz. 9.00 – 11.00 w bibliotece parafialnej.

5. W środę o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza Święta na rozpoczęcie Pielgrzymki do Włoch i na Maltę. Po Mszy Świętej odbędzie się krótkie spotkanie organizacyjne.

+Edwarda Gaździckiego i Irenę Dobrowolską

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

intencje mszalne