4. Niedziela Wielkanocna

Przeżywamy 4 Niedzielę po Wielkanocy (Niedzielę Dobrego Pasterza). Na Mszy św. o godz. 9;30 będziemy świętować Jubileusze Małżeńskie (25 i 50 i 60 lat małżeństwa). O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.  O godz. 16:00 rozpoczniemy kolejne nabożeństwo ku czci św. Rity częścią różańca świętego ( tajemnice chwalebne) przedstawiając intencje złożone pod figurą świętej. O godz. 17:00 Msza Święta a po Mszy dalsza część nabożeństwa. Od godz. 16:00 będzie możliwość nabycia róż i pamiątek związanych z postacią świętej.

Poniedziałek (23 kwietnia) – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

Środa (25 kwietnia) – Święto św. Marka, ewangelisty – W naszych modlitwach pamiętajmy o ks. Marku , który w tym dniu obchodzi swoje imieniny.

3. W środę po wieczornej Mszy Świętej spotkanie z rodzicami młodzieży klas III Gimnazjum przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania w kościele.

4. Dyrektor Zespołu Szkół w Makowie Podhalańskim ogłasza zapisy dzieci do klas I szkoły podstawowej na rok szkolny 2018/2019. Zapisy przyjmowane są w sekretariacie szkoły  w godzinach od 9:00 do 14:00 w terminie; od 23.04.2018 – 27.04.2018

5. Zespół Szkół im. św. Jana Kantego w Makowie Podhalańskim ogłasza nabór na rok szkolny 2018/2019 do: liceum ogólnokształcącego, technikum i bezpłatnej Szkoły Policealnej dla dorosłych.

† † †

+Elżbietę Jabcoń (lat 65), + Eugeniusza Drobnego (lat 77)

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.