4. Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj przeżywamy czwartą niedzielę wielkanocną oraz Światowy Dzień Modlitw o Powołania i rozpoczęcie kwartalnych dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Msze Święte w Sanktuarium odprawiamy w porządku niedzielnym. O godz. 13.00 uroczysty chrzest święty i Msza Święta w intencji parafian. O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta o godz. 17.00.

– wtorek, 23 kwietnia – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski,

– czwartek, 25 kwietnia – święto św. Marka, Ewangelisty. W tym dniu swoje imiennicy obchodzi Ks. Abp. Marek Jędraszewski. Księdza Arcybiskupa polecamy w swoich modlitwach.

3. W poniedziałek, 22 kwietnia, odprawimy kolejne nabożeństwo ku czci św. Rity. Od godz. 17.00 będziemy odmawiać Różaniec w złożonych intencjach. O godz. 18.00 odprawimy uroczystą Mszę Świętą, po której będzie poświęcenie róż i dalsza część nabożeństwa. Od godz. 17.00, w kruchcie Sanktuarium, będzie możliwość nabycia czerwonych róż.

4. Spotkanie dla ministrantów z całej parafii będzie w czwartek, 25 kwietnia, o godz. 17.00 w kaplicy św. Jana Pawła II natomiast spotkanie lektorów w piątek, 26 kwietnia, o godz. 17.15.

5. Kandydatów do bierzmowania z całej parafii wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę Świętą w piątek, 26 kwietnia, o godz. 18.00.

6.  W czwartek 25 kwietnia o godz. 16.00 próba dla dzieci z klas III z Makowa Centrum przed Uroczystością I Komunii Świętej.

7. Na remont schodów i na cele inwestycyjne w parafii złożono ofiary w wysokości 2800 zł. Bóg zapłać!

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy:

+ Józefa Miehle (97 lat) i + Marka Burdyla (63 lata)

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci