4. Niedziela Zwykła

Dzisiaj 4 Niedziela Zwykła. Po każdej mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Świętej o godz. 9:30 zmianka tajemnic różańca świętego. O godz. 13:00 Msza Święta chrzcielna. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. W dniu dzisiejszym każdy z kapłanów odprawi Mszę Święta w intencji rodzin które odwiedził w tym roku z wizytą duszpasterską, modląc się o zdrowie Błogosławieństwo Boże oraz Opiekę Matki Bożej w nowym roku.

2. Kalendarz liturgiczny

wtorek – 5 luty – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Na Mszy Świętej o godz. 8:00 i 18:00 poświecenie chleba i wody.

środa– 6 luty – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 15:10 po Koronce do Bożego Miłosierdzia Msza Święta w Kaplicy św. Jana Pawła II w intencji Kapłanów oraz zmianka tajemnic różańca świętego dla Róży modlącej się o powołania i za dusze w czyśćcu cierpiące.

4. Zapraszamy na parafialną adorację w Łagiewnikach w nocy z 6 na 7 lutego 2019 od godz. 21:00 do godz. 2:00. Zapisy w kancelarii. Wyjazd w środę o godz. 19:30 z parkingu koło Sanktuarium.

5. W każdą sobotę zapraszamy  rodziny które w minionym tygodniu przyjęły Obraz MB Makowskiej na Mszę Świętą  i nowennę o godz. 8:00.

6.W kancelarii parafialnej można nabyć srebrne medaliki z wizerunkiem MB Makowskiej.

7. Zapraszamy na samolotową pielgrzymkę na Bałkany (Czarnogóra, Albania, Macedonia). Od 27 kwietnia do 4 maja 2019 r oraz na pielgrzymkę do Grecji Szlakiem św. Pawła Apostoła w terminie od 08 sierpnia do 15 sierpnia. Zapisy i informacje w kancelarii parafialnej. Program pielgrzymki umieszczony jest na stronie internetowej parafii.

8. W najbliższy piątek i sobotę w naszej parafii odbędą się  dwudniowe katechezy dla narzeczonych.

9. W poniedziałek 11 lutego wspomnienie NMP z Lourdes oraz XXVII Światowy Dzień Chorego. Msza Święta w intencji chorych z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych o godz. 10:00. Od godz. 9:30 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

† † †

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy:

+ Stanisława Bałosa(lat 61), +Eugenię Budzowska(lat 89), + Zofię Chłapek(lat 76),

+ Jana Szarleja(lat 65)

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie