4. Niedziela zwykła

Dzisiaj Rozpoczynamy rekolekcje,

które przygotowują nas do peregrynacji Obrazu „Jezu, ufam Tobie” oraz Relikwii św. Siostry Faustyny i bł. Jana Pawła II. Program rekolekcji podany jest w folderze, który można zabrać przy wyjściu z kościoła. Zostało wydrukowanych 2 000 folderów. Prosimy, by nie brać zbyt wiele folderów dla jednej rodziny, aby dla wszystkich wystarczyło. Dzisiaj każdy ksiądz odprawi Mszę Świętą w intencji rodzin, które odwiedził po kolędzie. Po Mszach Świętych  do puszek można złożyć ofiarę na pomoc rodzinie, która ucierpiała w pożarze. Dzisiaj przy kościele można nabyć materiały liturgiczne i dekoracyjne na peregrynację. W tygodniu materiały dekoracyjne można będzie nabyć w kancelarii.

wtorek –    wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.

czwartek – Święto Ofiarowania Pańskiego

UROCZYSTOŚĆ OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

Porządek Mszy Świętych: godz. 6.30, 8.00, 9.30, 17.00. W czasie każdej Mszy Świętej obrzęd poświęcenia gromnic.

O godz. 16.00 odprawimy Godzinę Miłoszierdzia i w procesji udamy się na Rynek, by oczekiwać na przybycie Obrazu Jezusa Miłosiernego. O godz. 17.00 uroczyście przywitamy Obraz Jezusa Miłosiernego w naszej parafii. W czasie uroczystej Eucharystii Ksiądz Biskup poświęci nową kaplicę Bożego Miłosierdzia oraz cztery obrazy Jezusa Miłosiernego, które od 5 II (niedziela) będą peregrynować w naszej parafii.

Poświęcenie świec dla dzieci klas II będzie w niedzielę 5 II o godz. 11.00.

W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w całej parafii w sobotę od godz. 9.00. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i po uroczystej Mszy Świętej pożegnamy Obraz Jezusa Miłosiernego.

W sobotę po wieczornej Mszy Świętej odprawimy nabożeństwo pierwszej soboty. W niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych.

We wtorek będzie dzień spowiedzi rekolekcyjnej. Księża będą spowiadać od. 9.00 do 12.00 z półgodzinną przerwą o godz. 10.30 oraz od 14.00 do 17.00 z półgodzinną przerwą o godz. 15.30.

W tym tygodniu pożegnaliśmy:

+Eugeniusza Warchoła

Wieczne odpoczywanie racz mu dać, Panie

a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

intencje mszalne

Intencje 29 stycznia