4. Niedziela zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy czwartą niedzielę miesiąca. Jest to jednocześnie pierwsza niedziela lutego. Po Mszy Świętej o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 13.00 uroczysta Msza Święta chrzcielna. O godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 16.30 nieszpory i Msza Święta wieczorna.

Za tydzień druga niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na renowację naszego Sanktuarium.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nabożeństwo czterdziestogodzinne.

Po każdej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do następnej Mszy Świętej.

porządek adoracji w niedzielę

14.00 –    Akcja Katolicka

15.00 –    Grupa Adoracyjna z Łagiewnik16.00 –    Siostry Zakonne

16.30 –    Nieszpory

17.00 –    Msza Święta

Porządek adoracji w następne dni wywieszony jest w gablocie.

wtorek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy

środa – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

3. W czwartek 7 lutego o godz. 18.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami

4. Dyrekcja i Rada Rodziców Zespołu Szkół w Makowie Podhalańskim zaprasza na Ostatki Szkolne, które odbędą się w dniu 10 II 2013 roku o godz. 15.00 na hali sportowej przy szkole. W programie: sprzedaż domowych wypieków, występy uczniów, kabaret, zabawa taneczna dla dzieci i dorosłych, loteria fantowa.

5. W dniu 10 II 2013 o godz. 15.00 w Remizie OSP Maków Dolny odbędzie się Walne Zebranie Strażaków.

6. Od lutego w każdy czwartek od godz. 16.00 do 18.00 w Sali „Stodoła” odbywać się będą spotkania grupy wsparcia dla współuzależnionych, rodzin alkoholików. Będzie możliwość poznania mechanizmów choroby alkoholowej, uzyskania informacji, co dalej robić. W planach jest utworzenie grupy „Al-Anon”. Takie grupy działają w całym świecie. Ich zasady zostaną przedstawione w lutowym „Przemienieniu”.

W każdy trzeci czwartek miesiąca w kaplicy bł. Jana Pawła II będzie odprawiana Msza Święta w intencji uzależnionych i ich rodzin.

7. W dniu 16 lutego będziemy gościć w naszej parafii Panią dr Wandę Półtawską, która wygłosi prelekcję nt: „Szczęśliwe małżeństwo – szczęśliwa rodzina”.

8. Dnia 11 lutego obchodzić będziemy Dzień Chorych. O godz. 12.00 będzie odprawiona Msza Święta z udzieleniem sakramentu namaszczenia.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy

+ Zdzisława Słupskiego

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

Intencje 3 lutego.