4. Niedziela zwykła

1. Dzisiaj Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej Mszy Świętej poświęcimy gromnice, na Mszy Świętej o godz. 11.00 poświęcenie świec dla dzieci z klas II. Jest to jednocześnie XVIII Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za ludzi , którzy poświęcili swoje życie na wyłączną służbę Bożą, o godz. 9.30 siostry odnowią śluby zakonne. Jest to jednocześnie pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych. Po każdej Mszy świętej odprawiamy adorację Najświętszego Sakramentu. O godz. 13.00 uroczysta Msza Święta chrzcielna, o godz. o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, o 16.30 nieszpory i Msza Święta wieczorna.

środawspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy

czwartek – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

3. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 6.30 do 8.00 i od 15.00 do 18.00. O godz. 16.00 Msza Święta dla dzieci. Okazja do spowiedzi w kaplicach: w Grzechyni – w poniedziałek od godz. 15.00, a w Dolnym Makowie – w poniedziałek od godz. 16.00.

4. Na pomoc w leczeniu dla chorego Julianka w ubiegłą niedzielę zebrano kwotę  6 059, 29 zł. 9 euro i 50 centów. Serdeczne Bóg zapłać. Rodzina Julianka prosi gorąco o modlitwę w intencji dziecka i o powodzenie operacji.

5. Walne zebranie strażaków OSP w Makowie Dolnym odbędzie się 16 II o godz. 15.00 w remizie.

+ Jana Radwana i Marcina Guzika

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

intencje mszalne