5. Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj obchodzimy 5 niedzielę wielkanocną. Po Mszy Świętej o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 13.00 Msza Święta chrzcielna. O gody. 15.00 w kaplicy odprawimy koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Za tydzień druga niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na potrzeby naszego sanktuarium.

W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 odprawimy pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie.  O przygotowanie asysty prosimy członków Związku Podhalan. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w tegorocznych nabożeństwach fatimskich. W tym roku kazania na nabożeństwach będzie głosił ks. Piotr Zioło, wikariusz w parafii św. Piotra w Wadowicach. W kancelarii przyjmujemy intencje na Mszę Świętą zbiorową.

Nabożeństwa majowe w tygodniu odprawiamy po wieczornej Mszy Świętej, a w niedziele o godz. 16.30.

2. We wtorek wypada Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski  i Archidiecezji Krakowskiej.

3. Od poniedziałku do piątku w kaplicy Miłosierdzia Bożego trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek o godz. 15.00 Msza Święta w intencji zmarłych, których zgłaszamy
w kancelarii, w czwartek o godz. 17.00 w kaplicy bł. Jana Pawła II Msza Święta w intencji
o powołania, a w sobotę o godz. 8.00 Msza Święta w intencji rodzin.

4. Zbliża się uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii. Pierwsza próba liturgiczna dla dzieci odbędzie się w środę o godz. 16.00.

5. W piątek na wieczorną Mszę Świętą i majówkę zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania oraz rodziców. Po majówce będzie spotkanie organizacyjne dla rodziców.

W tym tygodniu pożegnaliśmy

+Alicję Nosalik, Aleksandrę Łopata i Juliana Dudka

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie,

a światłość wiekuista niechaj im świeci.