5. Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj obchodzimy 5. Niedzielę po Wielkanocy. Dzisiaj o godz. 11.00 uroczyście świętować będziemy Rocznicę Pierwszej Komunii dzieci z klas III. O godz. 13.00 Msza Święta chrzcielna,
o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, o 16.30 majówka. Dzisiaj przy kościele można nabyć kolejny numer „Przemienienia”.

czwartek wspomnienie św. Rity z Cascia, zakonnicy

sobota wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych

3. W poniedziałek o godz. 7.00 wyjeżdżamy na wycieczkę do Wieliczki oraz pielgrzymkę do Centrum św. Jana Pawła II i Łagiewnik.

4. Nasza parafia organizuje dziewięciodniową pielgrzymkę dziękczynną za kanonizację do Rzymu. Pielgrzymka planowana jest w dniach 24 IX – 2 X tego roku. Koszt – 1 890 zł. Pozostało jeszcze 10 wolnych miejsc.

5. W sobotę 24 maja od godz. 12.30 do 17.00 nastąpią utrudnienia w ruchu w związku z biegiem ulicznym.

+ Ewa Michalek lat 78

Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci.

intencje mszalne