5. Niedziela Zwykła

Dzisiaj 5 Niedziela Zwykła. O godz. 13:00 Msza Święta na roczki dzieci. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16:30 Nieszpory o NMP i Msza Święta o 17:00  w ramach Nowenny przed 40-tą Rocznicą Koronacji Obrazu MB Makowskiej.

Dziś druga niedziela miesiąca składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne naszej parafii.

2. Kalendarz liturgiczny

Poniedziałek  – 11 luty – wspomnienie NMP z Lourdes oraz XXVII Światowy Dzień Chorego. Msza Święta w intencji chorych z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych o godz. 10:00. Od godz. 9:30 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

czwartek– 14 luty – święto Świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa, patronów Europy

3. W czwartek tj. 14 lutego zapraszamy młodzież klas III Gimnazjum i klas 8 Szkoły Podstawowej wraz z rodzicami na Mszę Święta o godz. 18:00.

4. W każdą sobotę zapraszamy  rodziny które w minionym tygodniu przyjęły Obraz MB Makowskiej na Mszę Świętą  i nowennę o godz. 8:00.

5.W kancelarii parafialnej można nabyć srebrne medaliki z wizerunkiem MB Makowskiej.

6. Zapraszamy na samolotową pielgrzymkę na Bałkany (Czarnogóra, Albania, Macedonia). Od 27 kwietnia do 4 maja 2019 r. ,  na pielgrzymkę do Grecji Szlakiem św. Pawła Apostoła w terminie od 08 sierpnia do 15 sierpnia oraz na pielgrzymkę do Włoch od 09.10 do 18.10. Zapisy i informacje w kancelarii parafialnej. Program pielgrzymki umieszczony jest na stronie internetowej parafii.

† † †

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy:

+ Stanisława Stanaszka(lat 82), + Rozalię Jurek(lat 79)

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie