5. Niedziela Zwykła

. Dziś obchodzimy 5. Niedzielę Zwykła. O godz. 13:00 Msza Święta na roczki dzieci. O 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i wieczorna Msza Święta o godz. 17:00. Jest to druga niedziela miesiąca składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne naszej parafii.

2. Kalendarz  liturgiczny

Poniedziałek ( 10 lutego) – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy

Wtorek ( 11 lutego) – wspomnienie  NMP z Lourdes oraz XXVIII Światowy Dzień Chorego. Msza Święta w intencji chorych z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych zostanie odprawiona o godz. 11:00. Od godz. 10:30 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

Piątek ( 14 lutego) – święto Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa patronów Europy.

3. Spotkanie z ministrami we wtorek o godz. 16:00. Spotkanie z lektorami w piątek o godz. 17:15 w kaplicy św. Jana Pawła II.

4. Spotkanie z biurem podróży przed pielgrzymką do Ziemi Świętej odbędzie się we wtorek 11 lutego o godz. 17:30 w  Sali Stodoła.

5. Powstają nowe róże różańcowe modlące się za swojego współmałżonka oraz za kapłanów. Zapisy do róż w kancelarii parafialnej.

6. Rozdanie nagród za lampiony odbędzie się w niedzielę 16 lutego po Mszy Świętej o godz. 11:00.

7. Na remont schodów przy naszym Sanktuarium złożono ofiary w wysokości 7500 zł Bóg zapłać.

8. Zakupiono olej opałowy koszt 10 850 zł.

†  †  †

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy:

+ Józefa Bałosa(lat 62), +Annę Stopka(lat 88), +Michała Nitonia(lat 83)

+ Janinę Mędrala (lat 81)

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu  świeci.