7 II 2010

1. Dzisiaj przeżywamy piątą niedzielę zwykłą. Jest to również pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej odprawimy nabożeństwo eucharystyczne. Zmiana tajemnic różańcowych będzie po Mszy św. O godz. 9.30.

O godz. 16.30 odprawimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

środa – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy

czwartek – wspomnienie Matki Bożej z Lourdes.

O godz. 11.00 odprawimy Mszę Świętą w intencji chorych. W czasie Mszy Świętej

udzielimy sakramentu namaszczenia. Pół godziny przed Mszą Świętą będzie możliwość

wyspowiadania się. Po Mszy  Świętej zapraszamy wszystkich na spotkanie do

Sali „Stodoła”.

W sobotę o godz. 8.00 Modlimy się w intencji rodzin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Chcielibyśmy, by ten nowy zwyczaj jeszcze bardziej umocnił się w naszym Sanktuarium.

3. Przypominamy, że w dniach od 27 II do 7 III w naszej parafii przeżywać będziemy Misje Święte. Jeszcze raz prosimy wszystkich o modlitwę o skuteczność tego czasu.

4. W piątek  na wieczorną Mszę Świętą zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania z III klas Gimnazjum. Prosimy, by jeśli to tylko możliwe, na tę comiesięczne Msze Święte przychodzili również rodzice, by wspólnie modlić się o światło Ducha Świętego.

5. Za tydzień druga niedziela miesiąca. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na renowację naszego Sanktuarium.

6. Zarząd Osiedla Maków – Centrum zaprasza na zebranie w dniu 14 II 2010 (niedziela) o godz. 15.00 w Domu Kultury przy ul. Kościuszki.

7. Dyrekcja i  Rada Rodziców Zespołu Szkół w Makowie Podhalańskim zaprasza do udziału
w „Ostatkach szkolnych” które odbędą się 14 lutego /niedziela / od godz. 14.00 w budynku Zespołu Szkół przy ul Wolności 53. W programie: Loterie fantowe, występy uczniów, szkolna kawiarenka z domowym ciastem oraz wiele innych atrakcji.

DOCHÓD Z „Ostatków szkolnych”. W CAŁOŚCI ZOSTANIE PRZEZNACZONY NA POTRZEBY SZKOŁY I UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ W MAKOWIE PODHALAŃSKIM.

+++++++++++++++++++

W tym tygodniu pożegnaliśmy

+Eleonorę Parnowską

Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie,

a światłość wiekuista niechaj jej świeci.