5. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy 5. Niedzielę zwykłą. Jest to druga niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na potrzeby naszego Sanktuarium. O godz. 13.00 uroczysta Msza Święta na „roczki” dzieci. O 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Rada Rodziców oraz Dyrekcja Zespołu Szkół zaprasza dzisiaj na „Ostatki Szkolne”, o godz. 14.00 w hali sportowej.

wtorek – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy

środa – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Jest to jednocześnie XXIII Światowy Dzień Chorego. O godz. 10.30 spowiedź dla chorych, a o 11.00 Msza Święta z udzieleniem sakramentu Namaszczenia Chorych.

sobota Święto Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy

3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Nabożeństwo Czterdziestogodzinne. Po każdej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do następnej Mszy Świętej.

Po południu:

14.00 –    Czciciele Najdroższej Krwi Pana Jezusa

15.00 –    Akcja Katolicka i Grupa Adorująca w Łagiewnikach

16.00 –    Siostry Zakonne (SS. Serafitki i Albertynki)

16.30 –    Nieszpory Eucharystyczne

17.00 –    Msza Święta

Porządek adoracji wywieszony jest w gablocie.

4. W czwartek, 12 lutego, zapraszamy młodzież gimnazjalną klas trzecich wraz z rodzicami na Mszę Świętą na godz. 18.00, w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

5. Rekolekcje Wielkopostne w naszej wspólnocie parafialnej będziemy przeżywać w dniach od 1 – 4 marca 2015 roku. Wygłoszą je dla nas ojcowie Bernardyni z Kalwarii Zebrzydowskiej. Szczegółowy program zostanie podany przed rekolekcjami.

6. Zarząd OSP Maków Dolny informuje, że walne zebranie strażaków odbędzie się w remizie, 15 lutego 2015 r. o godz. 15.00.

+ Rozalię Bryndzę (lat 93) i Helenę Kudzia (lat 95)

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Intencje 8.02.