6 II 2011 r.

1. Dzisiaj 5 niedziela zwykła. Jest to pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Świętej odprawiamy adorację Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Świętej o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 13.00 Msza Święta chrzcielna. O godz. 16.30 odprawimy nieszpory.

2. Kalendarz liturgiczny

czwartek – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy

piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Jest to XVIII Światowy Dzień Chorego. O godz. 11.00 odprawimy Mszę Świętą w intencji chorych z naszej parafii. W czasie Mszy Świętej udzielimy sakramentu Namaszczenia. Pół godzimy przed Mszą Świętą będzie okazja do spowiedzi dla chorych. Po Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie do Sali „Stodoła”.

3. Dyrektor Zespołu Szkół w Makowie zaprasza dzieci, które wyraziły chęć uczestnictwa w zajęciach podczas ferii. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku w godzinach od 9.00 do 12.00.

4. Dzisiaj o godz.15.00 w Sali „Stodoła” odbędzie się spotkanie dotyczące szkoły w Dolnym Makowie.

5. Za tydzień składka przeznaczona jest na renowację naszego Sanktuarium.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

W tym tygodniu pożegnaliśmy

+Teresę Kowalczyk, Mariannę Kudzia, Wandę Mikołajek

Wieczne odpoczywanie racz im Panie,

a światłość wiekuista niechaj im świeci.