6. Niedziela zwykła

Dzisiaj 6 niedziela zwykła.

O godz. 13.00 uroczysta Msza Święta na „roczki” dzieci, o godz. 16.30 nieszpory i Msza Święta wieczorna. Składka przeznaczona jest na renowację naszego Sanktuarium. Codziennie o godz. 15.00 w kaplicy Miłosierdzia odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego, a w czwartek odczytywane są intencje, które wierni składają do koszyczka w kaplicy. W czwartek o godz. 17.00 w kaplicy bł. Jana Pawła II Msza Święta w intencjach zgłoszonych przez wiernych. W sobotę o godz. 8.00 Msza Święta w intencji rodzin.

Kalendarz liturgiczny

wtorek –    Święto świętych Cyryla, Mnicha i Metodego, Biskupa, patronów Europy.

Nabożeństwo czterdziestogodzinne

W przyszłą niedzielę rozpocznie się nabożeństwo czterdziestogodzinne. Po każdej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i po krótkiej wspólnej adoracji, możliwość adoracja w ciszy aż do następnej Mszy Świętej.

Porządek popołudniowej adoracji w przyszłą niedzielę:

godz. 14.00    Akcja Katolicka

godz. 15.00    Grupa Adorująca w Łagiewnikach

godz. 16.00    Siostry Zakonne

godz. 16.30    Nieszpory

godz. 17.00    Msza Święta

Porządek adoracji na poniedziałek i wtorek wywieszony będzie na tablicy ogłoszeń w przyszłą niedzielę.

Mistrium Męki Pańskiej

W środę o godz. 18.00 w sali „Stodoła” odbędzie się spotkanie dla chętnych do pomocy w organizacji tegorocznego Misterium Męki Pańskiej w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy zarówno dotychczasowych aktorów  jak i wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w to dzieło w tym roku.

W tym tygodniu pożegnaliśmy

Pawła Wądolnego i Jana Kosmana

Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie,

a światłość wiekuista niechaj im świeci.

intencje mszalne:

intencje 12 lutego