6. Niedziela Zwykła

Dzisiaj 6 Niedziela Zwykła. O godz. 13:00 Msza Święta chrzcielna. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

2. Kalendarz liturgiczny

piątek– 22 luty – święto Katedry Św. Piotra, Apostoła

sobota– 23 luty – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika

3.  W piątek 22 lutego odprawimy kolejne nabożeństwo ku czci św. Rity. O godz. 17:00 różaniec w którym polecimy wszystkie złożone intencje. O godz. 18:00 Msza Święta a po niej dalsza część nabożeństwa. Od godz. 17:00 będzie możliwość nabycia róż i pamiątek związanych z postacią świętej.

4. We wtorek 19 litego o godz. 15:30 pierwsza zbiórka dla kandydatów na ministrantów z całej parafii. O godz. 16:00 zbiórka ministrantów, o godz. 16:30 spotkanie z klasami 7 Szkoły Podstawowej z Makowa Podhalańskiego w kaplicy św. Jana Pawła II.

5.W czwartek 21 lutego o godz. 18:30 spotkanie z rodzicami młodzieży klas 7 i 8 Szkoły Podstawowej i III klas Gimnazjum z całej parafii w Sanktuarium.

6. W każdą sobotę zapraszamy  rodziny które w minionym tygodniu przyjęły Obraz MB Makowskiej na Mszę Świętą  i nowennę o godz. 8:00.

7.W kancelarii parafialnej można nabyć srebrne medaliki z wizerunkiem MB Makowskiej.

8. Zapraszamy na samolotową pielgrzymkę na Bałkany (Czarnogóra, Albania, Macedonia). Od 27 kwietnia do 4 maja 2019 r. ( zapisy do 20 lutego)  ,  na pielgrzymkę do Grecji Szlakiem św. Pawła Apostoła w terminie od 08 sierpnia do 15 sierpnia oraz na autokarową  pielgrzymkę do Włoch od 09.10 do 18.10. Zapisy i informacje w kancelarii parafialnej. Program pielgrzymki umieszczony jest na stronie internetowej parafii.

9. Miejska Biblioteka Publiczna w Makowie Podhalańskim zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. „koronacja obrazu matki Bożej Makowskiej przez  św. Jana Pawła II”. Zdjęcia należy dostarczyć do Biblioteki do dnia 15 marca br. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.

† † †

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy:

+ Rozalie Romanowską(lat 98), + Weronikę Białończyk (lat 79)

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie