6. Niedziela Zwykła

Dziś obchodzimy 6. Niedzielę Zwykła. O godz. 13:00 Msza Święta chrzcielna. Po Mszy Świętej o godz. 11:00 odbędzie się rozdanie nagród za lampiony adwentowe. O 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i wieczorna Msza Święta o godz. 17:00. Zachęcamy do nabycia kolejnego numeru naszego czasopisma parafialnego „Echo Sanktuarium”. W tym numerze znajdziemy m.in. refleksję na temat Liturgii Słowa, pierwszą część opracowania dotyczącego związków Karola Wojtyły z parafią makowską, nowy dział pt: „Modlitwa i poezja” oraz wiele ciekawych artykułów i zdjęć.

2. W sobotę 22 lutego odprawimy kolejne nabożeństwo ku czci św. Rity. O godz. 17:00 odmówimy różaniec polecając wszystkie złożone intencje. O godz. 18:00 uroczysta Msza Święta a po niej dalsza część nabożeństwa. Od godz. 17:00 będzie możliwość nabycia róż.

3. Spotkanie z ministrami we wtorek o godz. 16:00. Spotkanie z lektorami w piątek o godz. 17:15 w kaplicy św. Jana Pawła II.

4. W piątek i sobotę w naszej parafii odbędą się dwudniowe katechezy dla narzeczonych.

5. Dyrekcja i Rada Rodziców Zespołu Szkół w Makowie P. serdecznie zaprasza na „Ostatki szkolne” które odbędą się w dniu 23.02.2020 o godz. 14:00 na Hali sportowej w Zespole Szkól w Makowie P. W programie m.in. Pokaz „Słynne pary historyczne”, tańce i swawole w rytmie karnawału, występny dzieci i młodzieży oraz wiele innych atrakcji.

6. W kancelarii przyjmujemy zapisy do nowych róż różańcowych modlących się za swojego współmałżonka i za kapłanów.

7. W kancelarii parafialnej są do nabycia albumy pt.”Kościoły Archidiecezji Krakowskiej” .

8. Spotkanie Mężczyzn św. Józefa w czwartek o godz. 18.30 w sali stodoła

†  †  †

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy:

+ Rozalię Banaś(lat 79), + Annę Działową (lat 88)

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu  świeci.