7. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy 7. Niedzielę zwykłą. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia,
o 16.30 nieszpory i Msza Święta wieczorna.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nabożeństwo czterdziestogodzinne. Po każdej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do następnej Mszy Świętej.

Po południu:

14.00 –    Akcja Katolicka

15.00 –    Grupa Adorująca w Łagiewnikach

16.00 –    Siostry Zakonne

16.30 –    Nieszpory

17.00 –    Msza Święta

3. W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 odprawimy nabożeństwo pierwszej soboty. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną: w Grzechyni w piątek o godz. 9.00, w pozostałej części parafii w sobotę o godz. 9.00.

4. W środę 26 lutego po wieczornej Mszy Świętej w Sali „Stodoła” odbędzie się spotkanie wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w tegorocznym Misterium Męki Pańskiej.

+ Wiesławę Pabis

Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci.

porządek nabożeństwa czterdziestogodzinnego