7. Niedziela Zwykła

Dzisiaj 7 Niedziela Zwykła. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

2.  W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie Pol godziny przed każda msza Świętą, dodatkowo w piątek od godz. 6:30 do 8:00 i od 15:00 do 18:00. O godz. 16:00 Msza Święta przy głównym ołtarzu. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalna w Grzechyni w piątek od godz. 9:00, a w pozostałej części parafii w sobotę od godz. 8:00. W sobotę o godz. 18:00 Msza Święta w intencji Ojczyzny a po niej Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

3. W każdą sobotę zapraszamy  rodziny które w minionym tygodniu przyjęły Obraz MB Makowskiej na Mszę Świętą  i nowennę o godz. 8:00.

4. Zapraszamy na samolotową pielgrzymkę do Grecji Szlakiem św. Pawła Apostoła w terminie od 08 sierpnia do 15 sierpnia oraz na autokarową  pielgrzymkę do Włoch od 09.10 do 18.10. Zapisy i informacje w kancelarii parafialnej. Program pielgrzymki umieszczony jest na stronie internetowej parafii.

5. Od niedzieli  3 marca  ofiary na remont schodów będzie można złożyć w każdą niedzielę po Mszach Świętych ( 8:00, 9:30, 11:00) w kancelarii parafialnej. Ofiary te będą przyjmowane przez Radę  Parafialną.

6. We wtorek tj. 26 lutego o godz. 18:30 spotkanie dla rodziców dzieci klas III i IV Szkoły Podstawowej z całej parafii w Sanktuarium.

7. Miejska Biblioteka Publiczna w Makowie Podhalańskim zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. „koronacja obrazu matki Bożej Makowskiej przez  św. Jana Pawła II”. Zdjęcia należy dostarczyć do Biblioteki do dnia 15 marca br. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.

8. Dyrekcja i Rada Rodziców Zespołu Szkół w Makowie Podhalańskim zaprasza na „Ostatki szkolne” które odbędą się w dniu dzisiejszym w auli szkolnej i na hali sportowej od godz. 14:00.

9. Stowarzyszenie słyszeć bez granic zaprasza na konferencję poświęconą problemowi niedosłuchu i leczeniu tej choroby która odbędzie się 28 lutego w Starostwie Powiatowym w Suchej Beskidzkiej o godz. 13:00.

† † †

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy:

+ Mariannę Wójcik (lat 81), +Józefę Bednarz (lat 70)

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie