Przejdź do treści

Dzień Wszystkich Świętych

„Panie, co po nas zostanie,

czy tylko groby i krzyże,

co będzie dalej,

tam, wyżej…”

1 listopad – Uroczystość Wszystkich Świętych to dzień, w którym przypominamy sobie o powszechnym powołaniu do świętości. Wzywając ich wstawiennictwa pragniemy prosić, aby dar świętości stał się naszym udziałem.  W tym dniu o godz. 19.00 odprawiliśmy nabożeństwo różańcowe za zmarłych. Przemierzając kolejne alejki cmentarza modliliśmy się w intencji tych, którzy nas poprzedzili do wieczności. Modlitwie przewodniczył ks. Proboszcz Tadeusz Różałowski przypominając o konieczności modlitewnej pamięci za zmarłych. Wykorzystajmy ten miesiąc na czas szczególnej modlitwy za naszychbliskich, którzy odeszli. Codziennie  w listopadzie w naszym Sanktuarium  o godz. 17.30 odprawiane jest nabożeństwo różańcowe z odczytywaniem wypominek jednorazowych.

[nggallery id=98]

Skip to content