Przejdź do treści

Fatima – Październik 2015

Święta Maryjo, Fatimska Pani

Przejęta troską dokąd zmierza świat.

Wolę Twą święta wypełnimy dziś

Szepcząc z wiarą Ave Maria,

Serca nasze ku Bogu zwróć.

Październikowe Nabożeństwo Fatimskie, które zgromadziło rzesze wiernych przebiegało pod znakiem jubileuszy. 30 – lecie swoich świeceń kapłańskich razem z nami przeżywali księża:  ks. Adam Stopa i ks. Tadeusz Bogdanik. Dziękowali oni za dar powołania do kapłaństwa, zawierzając Maryi kolejne lata swojej posługi. Równocześnie swój mały jubileusz przeżywała Katolicka Szkoła z Makowa Dolnego. Rok temu odbyło sie bowiem uroczyste nadanie imienia szkole bł. Dzieci z Fatimy. Kazanie wygłosił ks. Paweł Ochocki, który  jako diakon odbywał w naszej parafii praktykę przed święceniami kapłańskimi. Kolejne Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej odbędzie się 13 listopada (piętek), kiedy to w sposób szczególny naszymi modlitwami będziemy obejmować zmarłych, których pożegnaliśmy w minionym roku. Serdecznie zapraszamy do udziału w listopadowym spotkaniu z Panią Fatimską![nggallery id=95] 

Skip to content