II Niedziela Wielkiego Postu

Dziś obchodzimy II Niedzielę Wielkiego Postu. Po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 13:00 Msza Święta na roczki dzieci. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i wieczorna Msza Święta o godz. 17:00.  Jest to druga niedziela miesiąca składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne naszej parafii.

2. W sobotę 14 marca o godz. 18:00 rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzą ojcowie Oblaci. Program rekolekcji dostępny jest na stronie internetowej parafii oraz w gablocie ogłoszeń ponadto program rekolekcji można zabrać z kruchty Sanktuarium.

3. Zapraszamy na wyjazd do kina na film pt. „Najświętsze Serce”, we wtorek 17 marca.  Koszt wyjazdu (bilet + autokar) 35 zł. Wyjazd o godz. 16:30.  Zapisy w kancelarii parafialnej.

4. Zbiórka dla ministrantów we wtorek o godz. 16:00 w Kaplicy Św. Jana Pawła II.  Spotkanie dla kandydatów na ministrantów we wtorek o godz. 16:30 w Kaplicy Św. Jana Pawła II.  Zbiórka dla lektorów w piątek o godz. 17:15 w Sali Stodoła . Spotkanie Grupy Apostolskiej w środę o godz. 17:30 w Domku Katechetycznym.

5. W niedzielę 31 maja na Mszy Świętej o godz. 9:30 będziemy przezywać Jubileusze Małżeńskie ( 25, 50, 60). Czcigodnych Jubilatów zgłaszamy w kancelarii parafialnej.

6. Osoby które miały uczestniczyć w pielgrzymce do Ziemi Świętej proszone są o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej po Mszach Świętych.

7. Zapraszamy na wycieczkę do Kopali Soli w Bochni w poniedziałek 23 marca. Koszt bilet normalny 62 zł, bilet ulgowy 55 zł (w tym autokar). Wyjazd godz. 8:45.  Zapisy w kancelarii  parafialnej.

8. Na pomoc dla Amelki Bodgan złożono ofiary w wysokości 33523.72 zł + 105.60 Euro oraz 10 Funtów.

9 Na remont schodów przy naszym Sanktuarium złożono ofiary w wysokości 2100 zł Bóg zapłać.

†  †  †

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy:

+ Eleonorę Wciślak ( lat 87), + Stanisława Surzyna (lat 64)

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im  świeci.