Przejdź do treści

II Niedziela Wielkiego Postu

Dzisiaj obchodzimy 2 Niedzielę Wielkiego Postu. O godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i wieczorna Msza Święta.

2. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed każdą Mszą Świętą, dodatkowo w piątek od 6:30 do 8:00 i od 15:00 do 18:00. O godz. 16:00 Msza Święta przy głównym ołtarzu. O godz. 17;15 Droga Krzyżowa. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w Grzechyni w piątek od godz. 9:00 w pozostałej części parafii w sobotę od godz. 9:00. W czwartek po Koronce do Bożego Miłosierdzia Msza Święta w kaplicy św. Jana Pawła II i zmiana tajemnic różańca świętego dla Róży modlącej się o powołania.

3. W sobotę o godz. 18:00 Msza Święta w intencji Ojczyzny a po Mszy Świętej Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

4. W sobotę o godz. 18:00 rozpoczynamy Rekolekcje wielkopostne które potrwają do 7 marca. Program wywieszony w gablocie oraz do zabrania z kruchty Sanktuarium.

5. W kancelarii parafialnej  można nabyć baranka wielkanocnego w ramach corocznej  pomocy Caritas, a od przyszłej niedzieli przy Sanktuarium.

 

† † †

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy:

+ Stanisława Woźnego (lat 87)

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie

 

 

Skip to content