Przejdź do treści

Imieniny Księdza Proboszcza

Tadeuszu nasz Patronie,
miej nas zawsze w swej obronie,
Nie gardź naszymi prośbami,
Chciej zlitować się nad nami.

Gdy ułomniśmy i grzeszni,
Strzeż nas pożądliwych myśli,
Niechaj zawsze wszyscy wszędzie,
Boga mamy wciąż na względzie.

28 października obchodziliśmy Święto Świetnych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Był to szczególny dzień dla naszej Wspólnoty Parafialnej. Swoje imieniny przeżywał ks. Dziekan, Proboszcz Tadeusz Różałowski. Na Mszy św. o godz. 8.00 i 18.00 modliliśmy się za Ojca naszej Parafii. O godz. 18.00 do modlitwy włączyły się również Grupy parafialne, składając życzenia kochanemu solenizantowi. Drogiemu księdzu Proboszczowi życzymy zdrowia i sil do dalszej pracy duszpasterskiej. Niech dobry Bóg obdarza Go hojnie swoim błogosławieństwem, a święty Patron – Juda Tadeusz wstawia się za Nim szczególnie w tych sprawach trudnych i beznadziejnych. [nggallery id=97]

Skip to content