Jutro uroczystość 30 rocznicy koronacji obrazu Matki Bożej Królowej i Opiekunki Rodzin

Jutro przeżywamy uroczystość 30 rocznicy koronacji obrazu Matki Bożej Królowej i Opiekunki Rodzin.

Uroczystą Sumę o godz. 11.00 odprawi ksiądz Kardynał Stanisław Dziwisz. Przed kościołem  do nabycia będą w cenie 25 zł. pamiątkowe medale przygotowane z okazji jutrzejszej uroczystości.

Południowa Msza Św. wyjątkowo będzie odprawiona o godz. 13.00. O godz. 17.00 wieczorna Msza Św.

Serdecznie zapraszamy i prosimy, by jak najliczniej przybyć w niedzielę na główną Mszę Świętą  godz. 11.00, a wcześniej skorzystać ze spowiedzi świętej, by w pełni uczestniczyć w tak wielkich uroczystościach.

Powitanie Księdza Kardynała będzie miało miejsce na Rynku przy figurze Matki Bożej o godz. 10.30, po nim procesyjne przejście do naszego Sanktuarium.

W procesji z darami przyniesiemy nasze zawierzenie rodzin Matce Bożej.