Przejdź do treści

Misterium Wielkopostne: „Wystarczy uwierzyć…” – fotorelacja

„Wierzyć – to znaczy nawet nie pytać, jak długo jeszcze mamy iść po ciemku.” (ks. Jan Twardowski)

Już po raz 10 na deskach sceny „Stodoły” odbyło się wielkopostne Misterium. Tegorocznym tematem było zaproszenia widzów do refleksji nad swoją wiarą…

Słowa podziękowania kierujemy na ręce ks. proboszcza, Tadeusza Różałowskiego który po każdej próbie pytał, wspierał,  doradzał. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam przygotować to misterium: Panu Henrykowi Bani,  pani Urszuli Tracz za rekwizyty roślinne, Pani Urszuli Walczak za przeróbki strojów panu Kazimierzowi Włochowi za dekorację, panu Jackowi Cieniawskiemu za obsługę dźwięku, Panom Marcinowi Lasa i Pawłowi Strączek za obsługę oświetlenia,  strażakom  oraz tym wszystkim którzy w cichości nieśli swoją pomoc. Podziękowania należą się również aktorom, którzy poświecili swój czas i włożyli serce w to przedstawienie. Każdy z nich bowiem wniósł wiele w to, abyśmy mogli jeszcze lepiej przeżyć czas Triduum Paschalnego. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w Misterium zapraszamy już za rok.

[nggallery id=106]

Skip to content