Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia. Jest to druga niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na renowację naszego Sanktuarium. O godz. 13.00 uroczysta Msza Święta na „roczki” dzieci. O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, o godz. 16.30 wspólne kolędowanie.

czwartek – wspomnienie św. Antoniego, opata

3. W ramach nowenny miesięcy przed kanonizacją bł. Jana Pawła II nasz dekanat został zaproszony na Mszę Świętą i procesję światła w Centrum Jana Pawła II w Krakowie w środę 22 stycznia. Wyjazd
o godz. 14.00 spod schodów, koszt  15 zł. Zapisy na wyjazd autobusem przyjmujemy w kancelarii parafialnej.

4. Opłatek parafialny odbędzie się w niedzielę 26 stycznia w Sali „Stodoła”. Bilety można nabyć u Państwa Biskupów.

5. W naszej parafii organizowany jest wyjazd dzieci na zimowisko do Zakopanego w dniach 8 II – 11 II.  Szczegóły dotyczące wypoczynku i zapisy u ks. Dariusza.

6. Dyrektor Zespołu Szkół w Grzechyni serdecznie zaprasza na koncert charytatywny „Podaruj serce Juliankowi”. Koncert odbędzie się w dniu 26 stycznia 2014 o godz. 15.00 w szkole. Podczas koncertu wystąpi zespół regionalny „Malikowski Groń” oraz Zespół Muzyki Dawnej z Suchej Beskidzkiej.

7. Zarząd Oddziału Babiogórskiego Związku Podhalan w Makowie Podhalańskim zaprasza wszystkich członków Związku na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w dniu 19 stycznia o godz. 15.00 w Sali „Stodoła”.

8. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie śpiewał chór „Organum” z Krakowa.

Porządek kolędy na nadchodzący tydzień:

Dzisiaj kolęda w Domu Księży im. Jana Pawła II, na wikarówce i na plebanii od godz. 14.00.

poniedziałek 13 stycznia 2014

Białka os. Radwanówka, Sołtystwo, do os. Sałapatkowa – od godz. 9:00 – ks. Proboszcz

Grzechynia os. Zagrody Mędralowe, Mędralówka – od godz. 14:00 – ks. Dariusz

wtorek 14 stycznia 2014

Maków Centrum os. Tysiąclecia blok nr 16 – od godz. 14:00 – ks. Proboszcz

Maków Centrum os. Za Górą, Jurki, Bryndze, Koziany, Makowska Góra,– od godz. 9:00 – ks. Dariusz

środa 15 stycznia 2014

Białka os. Czarnówka do Rampy – od godz. 9:00 – ks. Proboszcz

Maków Centrum os. Gieraty, Kurdasy, ul. Źródlana, ul. Krótka – od godz. 10:00 – ks. Grzegorz

czwartek 16 stycznia 2014

Maków Centrum os. Jazy, ul. Głowackiego – od godz. 11:00 – ks. Proboszcz

Białka os. Koło Toru do os. Durakowa – od godz. 9:00 – ks. Józef

piątek 17 stycznia 2014

Maków Centrum ul. Wolności 53a-102, ul. Grzechyńska, Lelewela, Łąkowa – od godz. 10:00 –

ks. Proboszcz

Maków Centrum os. Tysiąclecia blok nr 3 – od godz. 15:00 – ks. Grzegorz

Maków Centrum – os. Tysiąclecia blok nr 15 – od godz. 15:00 – ks. Józef

sobota 18 stycznia 2014

Maków Centrum ul. Moniuszki, Widokowa, Kasztanowa, Kościuszki, Kopernika – od godz. 9:00 –

ks. Grzegorz

Maków Centrum os. Jedzinne, ul. Sportowa, Orkana, Partyzantów, Stary Rynek, Konopnickiej, Prusa

od godz. 9:00 – ks. Dariusz

Maków Dolny os. Czajowa, Surletowa, domy przy ul. Wolności – od godz. 9:00 – ks. Józef

+ Eugenię Sikora

Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci.

intencje mszalne