NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

10  I 2010

1. Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na renowację naszego Sanktuarium. Po Mszy św. o godz. 9.30. odbędzie się spotkanie Akcji katolickiej w przyszła niedzielę

O godz. 12.30 wspólna Msza Św., w czasie której modlić się będziemy za dzieci w pierwszą rocznicę urodzin i chrztu.

2. W przyszłą niedzielę 17 I 2010 r. na Mszy Świętej o godz. 9.30 i 11.00 modlić się będą z nami i śpiewać będą dzieci i młodzież z zespołu „Mali Skrzypnianie”.

3. Burmistrz Makowa Podhalańskiego i Proboszcz Parafii Przemienienia Pańskiego zapraszają na Gminny Przegląd Grup i Zespołów Kolędniczych, który odbędzie się w dniu 12 I w Sali „Stodoła” o godz. 16.00

4. W dniu 14 I (czwartek) o godz. 16.30 w Sali „Stodoła” odbędzie się spektakl „Brat naszego Boga” w reżyserii Artura Dziurmana w wykonaniu aktorów niewidomych i niedowidzących. Bilety można jeszcze nabyć w kancelarii parafialnej (cena 20 zł).

5. Opłatek parafialny odbędzie się 24 I 2010 r. o godz. 16.00. O pomoc w przygotowaniu prosimy mieszkańców Białki Dolnej. Bilety w cenie 15 zł. można kupić u Państwa Biskupów.

6. W sobotę i w niedzielę odbywać się będzie w naszej parafii kurs dla narzeczonych.

7. W czwartek po wieczornej Mszy Świętej odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci z klas II.

8. 16/17 stycznia adoracja w Łagiewnikach.

+++++++++++++++

W tym tygodniu pożegnaliśmy

+Stanisławę Chudzik

Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie,

a światłość wiekuista niechaj jej świeci.