Przejdź do treści

Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dzisiaj obchodzimy drugą Niedzielę Wielkanocną. Jest to również Święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 odprawimy nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy Świętej  o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 13.00 uroczysta Msza Święta chrzcielna. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia (od tego roku przeniesiony z października). Za tydzień druga niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na renowację sanktuarium.

2. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte w tym dniu  w sanktuarium: o godz. 6.30, 7.00, 8.00, 9.30, 18.00. Jest to Dzień Świętości Życia. Na Mszy Świętej o godz. 9.30 będzie można złożyć deklaracje duchowej adopcji. Blankiety deklaracji można zabrać ze stolika w kruchcie.

3. W poniedziałek kandydaci do bierzmowania i maturzyści udadzą się w pielgrzymce do Częstochowy.

4. W czwartek po wieczornej Mszy Świętej w Sali „Stodoła” odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci z klas III dotyczące organizacji rocznicy Pierwszej Komunii Świętej.

5. W najbliższą sobotę i niedzielę odbywać się będą katechezy dla narzeczonych.

6. W sobotę 13 IV o godz. 11.00 na Przełęczy Krowiarki będzie odprawiona Msza Święta „Papieska”.

 

7. W niedzielę 21 kwietnia na Mszy Świętej o godz. 11.00 uroczyście świętować będziemy srebrne i złote jubileusze małżeńskie w naszej parafii. Jubilatów prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej.

 

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy:

+Joannę Suską

Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci.

 

Skip to content