Przejdź do treści

Niedziela Powołań w naszej parafii: 17 kwietnia 2016r.

W 4 Niedzielę po Wielkanocy w naszej parafii gościli klerycy Seminarium Duchownego z Krakowa wraz z księdzem Rektorem ks. dr hab. Krzysztofem Gryzem. Razem z nami modlili się oni o dar powołania do kapłaństwa z naszej parafialnej wspólnoty. Mieliśmy okazję wysłuchać ich historii powołania, która jak wierzymy sprawi, że w przyszłości staną się oni prawdziwie świętymi kapłanami.
Poniżej zamieszczamy fotorelację z tego wydarzenia. Zainteresowanych życiem w seminarium duchownym zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się 21 maja 2016 od godz. 9.00 – 15.00, oraz na stronę internetową Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej.

Storna internetowa Seminarium Duchownego w Krakowie

[nggallery id=112]

 

Skip to content