Przejdź do treści

Opłatek Parafialny 2016

W niedzielę 10 stycznia o godzinie 16.00 w sali „Stodoła” odbyło się spotkanie opłatkowe naszej Parafii. Od niepamiętnych już czasów co roku spotykamy się przy wspólnym stole, aby przełamać się opłatkiem i śpiewać kolędy. W tym roku oprawę przygotowała społeczność Grzechyni. Dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Grzechyni pod opieką Pani Agnieszki Bernackiej i Marii Groń – opiekunek regionalnego zespołu „Malikowski Groń ” przygotowali Jasełka.Ks. proboszcz Tadeusz Różałowski składając wszystkim zebranym życzenia przypomniał, abyśmy obdarzali się miłością, szacunkiem i przebaczeniem w naszych rodzinach, oraz by ten piękny zwyczaj opłatka parafialnego nie został zapomniany. Mamy nadzieję, że za rok również będzie nam dane spotkać się ponownie!

[nggallery id=104]

 

 

Skip to content