Przejdź do treści

Poniedziałek Wielkanocny

1. Dzisiaj drugi dzień świąt wielkanocnych. Porządek Mszy jak w niedziele. O godz. 13.00 uroczysta Msza Święta chrzcielna. O godz. 15.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego odmówimy koronkę i nowennę do Bożego Miłosierdzia. Nowennę odprawiać będziemy codziennie o godz. 15.00 w kaplicy.  W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 odprawimy nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

 

2. Od jutra wznawiamy całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Miłosierdzia. W piątek o godz. 15.00 Msza Święta wspólna w intencji zmarłych, których można zgłaszać w kancelarii. W czwartek o godz. 17.00 w kaplicy bł. Jana Pawła II odprawimy Mszę Świętą w intencji o powołania. W sobotę o godz. 8.00 modlimy się za rodziny.

 

3. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11.00 uroczyście pobłogosławimy nowych ministrantów z naszej parafii.

 

4. Zarząd Osiedla Maków Centrum zaprasza mieszkańców Makowa Podhalańskiego na zebranie
w dniu 15 IV 2012 o godz. 15.00 w Sali OSP w Makowie Podhalańskim.

 

5. W piątek o godz. 18.00 modlić się będziemy z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami.

 

W ostatnim czasie pożegnaliśmy

+Krystynę Zygmuntowską, Adama Czyża i Franciszka Bogacza

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie,

a światłość wiekuista niechaj im świeci.

 

intencje 8 kwietnia

 

Skip to content